Strona główna > O nas

Znajduje się w centrum badań led high-tech Shenzhen, Fireflier, jako producent, celem adres Wyczyść potrzebują partnerów biznesowych w globalnym zwiększenie ich konkurencyjności, opłacalności i ogólnego sukcesu w dziedzinie oświetlenia od 2010. Jako firma świadomych ekologicznie dążymy do zachowania równowagi środowiska korzyści z praktyk biznesowych.

Production led high bay light.jpg

Inny z większości producentów LED w Chinach, Fireflier jest nie tylko fabryka tylko publiczne modeli, ale prawdziwy producent, który ma 80% produktów Opatentowana konstrukcja. Większość naszych produktów są z 5 lat gwarancji i DLC UL ETL SAA CE ROHS certyfikat. Oferujemy szeroki zakres światła, w tym Led high bay światła led, tunel światła led, baldachim światła led, powodzi światła led, listwy led, led światła tri dowód, itp.


Nasza fabryka obejmuje 6000 metrów kwadratowych linie produkcyjne, z ponad 200 bardzo dobry i doświadczony LED inżynierów i pracowników. Nasze LED oświetlenie sprawa dział, departamencie QC, dział logistyki i LED oświetlenie aplikacji dział zapewnia nasz produkt LED o wysokiej jakości i najnowszy projekt. Fabryka ma wiele automatyczne i półautomatyczne linie produkcyjne, takie jak die Obudowa maszyny, wytłaczanie maszyny, Frezarka, poncz maszyny, opakowania, montażem, testowaniem, starzenie się i tak dalej, ściśle przeprowadzenia ISO9001 międzynarodowy certyfikat systemu jakości i System certyfikacji ISO14001 międzynarodowego środowiska.


Chiny, Shenzhen zwłaszcza został globalny główny zakład podstawowej dla produktów oświetleniowych, zwłaszcza oświetlenie LED. Natomiast jako szybki rozwój rynku led coraz więcej ludzi biznesu włączyć do tego pola w celu osiągnięcia dużego zysku. Które prowadzą do środowiska dostawca bardzo chaotyczne. Po prostu w Shenzhen istnieją andgt; 5000 firm, które są produkcji i handlu led produktów oświetleniowych z poziomu bardzo różnej jakości.


Na podstawie powyżej, celem Fireflier do produkcji właściwego produktu z Najlepsza cena wymagane przez naszego klienta w tym skomplikowane dziedzinie oświetlenia. Wszystko, co nasi pracownicy mają ponad 5 lat inżynier doświadczenie w dziedzinie oświetlenia. Europie, Ameryce Północnej, Australii i Ameryki Łacińskiej są naszym głównym rynkiem.


Korzyści i wartość pracy z Fireflier:

* Nie trzeba walczyć przy wyborze dostawcy trustable. Znamy się o Chiny w dziedzinie oświetlenia. Powiedz nam, co potrzebujesz, a następnie pozwól nam zrobić.

* Dzięki współpracy z nami, można zapisać znacznie więcej pieniędzy. Jak wiemy, że koszt wyraźnie materiału w Chinach i będziemy mogli Najlepsza cena od dostawców materiałów.

* Głównym powodem że większość cudzoziemców donand #39; t zaufanie chińskich dostawców jest, że oni wiedzą niewiele o dostawcy, który jest daleko od niego. Następnie Fireflier to Twoje biuro w Chinach i możemy przyczynić się do zakupu innych produktów, których potrzebujesz w krótkim czasie.

* Jakość produktu jest zapewniona przez naszego procesu kontroli, doświadczenie i dostawcy sieci.


W sumie Fireflier nadzieję, że do pracy z wszystkich naszych przyjaciół z całego świata w dziedzinie oświetlenia LED i przyczynić się do zielonej ziemi.