Strona główna > Aktualności > Treści

5 najlepszych lamp LED High Bay w 2017 r

Aug 11, 2017

Elementy instalacji wysokogatunkowej są zasadniczą częścią każdego wysokiego budynku sufitu. Ponieważ wysokie wnęki wymagają tak dużej wydajności strumienia świetlnego, koszt ich uruchomienia może być wysoki. Dzięki konwertowaniu do wysokich zatok LED można zmniejszyć zużycie energii w najbardziej energooszczędnych urządzeniach nawet o 75%.

W tym poście obejmiemy (nieporozumień) 5 najlepszych typów lamp wysokoparowych LED na ten rok, 2017. Chociaż nie każdy element na tej liście będzie dotyczył Ciebie i Twojego budynku, na pewno będzie jeden lub dwa do Twoich potrzeb, jeśli aktualnie korzystasz z lamp wysokoparowych w Twoim obiekcie.

Jeśli w dowolnym momencie natkniesz się na pytanie, chcesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany implementacją LED w Twoim budynku; skontaktuj się z wykwalifikowanym specjalistą od oświetlenia .

Teraz, w tym roku, mamy do czynienia z 5 najwyższej półprzewodnikowych lamp LED,

LED Tradycyjna Stylowana Wysoka Zatoka

Lampa wysokotonowa LED 150W Te tradycyjne komercyjne oprawy oświetleniowe wysokogatunkowe wyglądają bardzo podobnie jak to, co uważamy za normalną wysoką zatokę. Przypominają one tradycyjny styl metalowych halidów i wysokociśnieniowych wysokojakościowych kabin sodu i oferują typowy, okrągły wygląd zatoki.

Te wysokiej jakości gniazda LED mogą zastąpić metalową halę o mocy 400 i 1000W. Najmniejsza jednostka wynosi 80 W, co daje 10.240 lumenów. Jest jednostka o mocy 160 W o mocy 19.200 lumenów. Byłoby to dobry zamiennik metalohalogenkowy o mocy 400W. A największa jednostka o mocy 400 W wytwarza 51.200 lumenów. To 128 lumenów / wat. Oraz Fireflier Made z 5-letnią gwarancją.

LED UFO Style High Bay

Te UFO wyposażone w lampy LED High Bay Light Fixtures wyglądają jak latający statek UFO, są niewielkie, a "statek" to w rzeczywistości wielkie umywalki. Kopuła na górze jest szybkim sterownikiem

Te lampy wysokonapięciowe wyposażone są w kilka modeli, podobnie jak tradycyjna wysoka wnęka powyżej, mogą zastąpić duże wnęki HID High 250W do 1000W. Są one również klasy IP65 (wodoodporne), UL lista (bezpieczeństwo) i DLC wymienione (rabaty od firmy narzędziowej).

Panel LED High Bay

Lampa Duża Lampa Duża Linear 80W Te lampy wysokonapięciowe wyposażone w lampy LED wyglądają jak tablica z trofeami. Zaletą tego typu oprawy są diody LED rozłożone na większym obszarze. Ma to dwie główne zalety - duża dystrybucja światła i duża radiator. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że te lampy są szczególnie dobre przy rozprowadzaniu światła, tworząc równomierny rozkład.

Te wysokiej diod LED mogą zastąpić metalową halę o mocy 400 i 1000W. Najmniejsza jednostka wynosi 120 W, co daje 15.360 lumenów. Jest jednostka o mocy 150 W, która wytwarza 19 200 lumenów, a największa jednostka 300 W produkuje 38 400 lumenów. Fireflier Wykonana z 7-letnią gwarancją, podobnie jak tradycyjna, wysoka zatoka.

Stylowe przejście na linię wysoką

Te wysokiej jakości oprawy oświetleniowe LED są idealnym rozwiązaniem, ponieważ system oświetlenia wysokopodstawowego LED, który świetnie sprawdza się w korytarzach.

Te liniowe lampy wysokotonowe LED mogą zastąpić do 400W metalohalogenku o mocy do 120 W. Lampki te są oznaczone UL i DLC wymienione na rabaty od firmy energetycznej, a także inne opcje na tej stronie. Więc jeśli masz potrzeby oświetlenia pomostowego, jest to uchwyt, który najprawdopodobniej potrzebujesz do najbardziej optymalnego oświetlenia.

Zestawy do montażu dodatkowego LED High Bay

Dioda IP65 LED High Bay 100W Zestaw doposażeniowy wykorzystuje istniejące wyposażenie i zastępuje żarówkę i balast za pomocą głowicy LED i sterownika LED. Te retrofity mogą być znacznie bardziej ekonomiczne niż wymiana całej osprzętu z powodów oczywistych i niewiele oczywistych. Jednym z nich jest to tańsze kupić. Innym jest to (zazwyczaj) tańsze w instalacji. Z tego powodu nasza maszyna z wysoką czopem wyposażona jest w HAD, aby znaleźć ją na liście najlepszych opcji oświetlenia wysokoprężnego.

Te retrofity są w szerokim zakresie mocy od 60W do 150W, zapewniając do 24000 lumenów przy 160lm / w. Porównaj to z niektórymi konkurentami, które produkują tylko 97 lumenów na wat. Potrzebują 250 W do produkcji 24 000 lumenów. Te światła są również bezpieczne dla bezpieczeństwa, co czyni je doskonałym wyborem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zestawów do modernizacji zasilaczy LED, kliknij tutaj .