Strona główna > Aktualności > Treści

Wszystko, co musisz wiedzieć o modernizacji LED

Dec 26, 2019

retrofit-bulbs-news

Czy myślałeś oModernizacja LEDdla Twojego obiektu lub nieruchomości? Nie wiesz, jak to zrobić? Trafiłeś we właściwe miejsce. Tutajto podstawa na wyposażenie Twojego obiektu w nowoczesne oświetlenie.

Co to jest modernizacja LED?

Modernizacja obiektu oznacza, że ​​Typonownie dodaję coś nowego(takie jak technologia,składnik,lub akcesorium)że budynek niewcześniej miałem lub nie byłota część oryginalnej konstrukcji. Terminmodernizacjajest bardzo synonimem tego terminukonwersja.W przypadku oświetlenia,większość modernizacji, które mają miejsce dzisiaj, to modernizacje oświetlenia LED.

Nie wszystkie oprawy oświetleniowe są tworzone jednakowo.

W dużych instalacjach oświetleniowych,jak komercyjne zastosowania oświetlenia w biurach handlowych,jeden typ oprawy oświetleniowej jest często używany wielokrotnie na rozległej siatce.

W obszarach przemysłowych,popularnie stosuje się oprawy metalohalogenkowe lub żarówki wysokociśnieniowe. Jak wszystkie tradycyjne oświetlenie,oprawy te mają wymiary, które pozwalają na dopasowanie tradycyjnych żarówek,ciepło rozproszyć,sterowniki i okablowanie do siedzenia,oraz punkty kotwiczące do mocowania lub umieszczania urządzenia w pożądanym miejscu.

Ponieważ oświetlenie LED jest jaśniejsze,cieńszy,zintegrowany,i jaśniejsze niż tradycyjne urządzenia - takie jak naszeModernizuj żarówki- może wymagać zestawu do poprawnego zamontowania starszego urządzenia.

Zestaw modernizacyjny LED to zwykle niewiele więcej niż lampa LED ze zintegrowanym połączeniem, dzięki czemu nowa lampa łatwo mieści się w starej oprawie.

Dlaczego modernizacja oświetlenia LED?

Światła LED zastępują tradycyjną technologię oświetleniową w szerokim spektrum zastosowań oświetleniowych. Są przydatne do oświetlenia wnętrz,oświetlenie zewnętrzne,oraz małe oświetlenie w zastosowaniach mechanicznych.

Jakie są zalety żarówek Retrofit?

Istnieje wiele zalet, dzięki którym modernizacja LED jest tak popularna:

1,Zmniejsza koszty energii

Światła LED to ogromna oszczędność, jeśli chodzi o energię. Modernizacja LED pozwala zaoszczędzić 70% zużytej energii w porównaniu do lamp metalohalogenkowych lub innych opraw oświetleniowych HID.Światła LED wysokiego składowaniapracują z prędkością do 190 lumenów na wat w najlepszych przedziałach cenowych,ale wydajność stale rośnie, a koszty maleją. Za kilka lat,250+ lumenów na wat może być średnią wydajnością nowych opraw LED w rozsądnej cenie.

2,Różne opcje modernizacji

Dostępna jest również szeroka gama opcji modernizacji. Możesz po prostu wkręcić żarówki LED kukurydzy do już istniejącego gniazdka, aby zastąpić żarówkę wyposażoną w starszą,przestarzała technologia. W przypadku, gdy poprzednia lampa miała statecznik,zwykle musi zostać ominięty lub usunięty. Unikaj używania żarówek LED, które działają ze statecznikiem, który jest już obecny, ponieważ statecznik może zużywać nawet dziesięć procent dodatkowej energii, która jest całkowicie marnowana, ponieważ nie jest potrzebna. Zmniejsza to także żywotność sterownika i lampy LED. A kiedy te stateczniki w końcu zawiodą,tyBędę musiał tam wejść i usunąć go lub ominąć,więc oszczędzaj sobie marnowaną energię i pozbądź się statecznika na początku, kiedy zamienisz na diody LED.

Należy zauważyć, że urządzenie musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby łatwo się ochłodzić. Idealnie powinna być minimalna przestrzeń od 1 do 2 cali wokółŻarówka kukurydziana LEDdla skutecznego chłodzenia. Pamiętaj, aby sprawdzić zalecenie producenta dotyczące minimalnych wymiarów wewnętrznych urządzenia, w którym instalowana jest cebula kukurydziana. Wiedz, że nie każda cebula kukurydziana może być używana w zamkniętym urządzeniu,zazwyczaj wszystko powyżej 150 watów musi być w otwartym urządzeniu, aby zapewnić odpowiednie chłodzenie.

Żarówki kukurydziane o różnych wzorach umożliwiają różne rodzaje modernizacji. Żarówkę dookólną można wymienić bezpośrednio na 360 stopnikolby kukurydzyżarówki W wielu urządzeniach,reflektory służą do właściwego kąta rozsyłu światła. Bez względu na rodzaj zastosowanej technologii oświetleniowej,pewna ilość światła ginie w odbłyśnikach. Żarówki kukurydzy kierunkowe zwaneżarówki wiosłowe,skupiaj światło tam, gdzie jest ono potrzebne, aby nie było potrzeby używania reflektorów,dlatego bardziej efektywnie wykorzystując wytworzone światło. Można stosować niższe moce, ponieważ lumenów nie gubi się w reflektorach. W końcu,reflektory należy usunąć w przypadku, gdy oprawa nie ma wystarczającej ilości miejsca na 360-stopniową żarówkę kukurydzianą z zamontowanymi reflektorami.

3, zestawy modernizacyjne

Zestaw modernizacyjny,podobnie jak żarówka wiosłowa może być zainstalowana i wykorzystuje światło kierunkowe, więc nie jest potrzebny reflektor. Zestawy modernizacyjne wykorzystują również pełnowymiarowe sterowniki LED,lub przekształtniki mocy,co wydłuża żywotność i funkcjonalność, ponieważ można je przyciemnić i często mają wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową. Z kolei żarówki LED kukurydzy nie radzą sobie z przyciemnianiem przy użyciu obecnej technologii, a próba ich wykonania może prowadzić do przedwczesnej awarii,migotanie i inne problemy. A zatem,unikać producentów, którzy promująŻarówki kukurydziane LEDktóre są ściemnialne i sprawdź inne opcje, jeśli ściemnianie jest koniecznością dla twojej aplikacji.

4, łatwiejsze do zastąpienia

Należy pamiętać, że kilka zadań modernizacyjnych może być pracochłonne,szczególnie, gdy istnieje potrzeba windy. Może sprawić, że lepiej wydać trochę na całe urządzenie i zaktualizować istniejące oświetlenie zamiast modernizacji. Zazwyczaj,jednak,Zmodernizowane żarówki okazują się być tańsze niż całe urządzenia. Czasami,modernizacja może być tak prosta, jak wykręcenie śruby żarówki i umieszczenie innej żarówki w tej pozycji. Minimalizuje to w jak największym stopniu koszty pracy.

5, niedrogi

Czasami pełna wymiana urządzenia nie jest opcją,zwłaszcza z dekoracyjnymi elementami wyposażenia,a jedyną opcją jest modernizacja. Możesz zaoszczędzić tysiące dolarów, modernizując istniejące oprawy oświetleniowe za pomocą najwyższej wydajności oświetlenia LED. To, co zapłacisz z góry, aby przejść na diody LED, zwróci się w dłuższej perspektywie.

6, szybkie rozwiązania rozwiązań oświetleniowych

Zastosowanie zmodernizowanych żarówek LED jest łatwym i szybkim sposobem na zaoszczędzenie kosztów energii elektrycznej bez konieczności pełnego remontu infrastruktury.Żarówki kukurydziane LEDizestawy modernizacyjnesą łatwym sposobem na przejście na diody LED ze starszych technologii po niższych kosztach niż całkowite zastąpienie urządzenia, a praca przy instalacji może być tak prosta, jak wkręcenie żarówki. Jeśli masz pieniądze i chcesz bardzo wysoką wydajność swojego oświetlenia,wyjdź i zdobądź nowy,wysokiej klasy urządzenie zaprojektowane specjalnie dla Twojej aplikacji. Ale dla prostej instalacji w przystępnej cenie,modernizacja jest najlepszym rozwiązaniem.

Czy wiesz, że tylko 10% kosztów eksploatacji budynku przez cały okres jego użytkowania jest przeznaczanych na faktyczny zakup obiektu? Pozostałe 90% stanowią różne koszty operacyjne. Wiele z nich to wydatek energetyczny(ogrzewanie,Elektryczność)podczas gdy inne wydatki obejmują utrzymanie strukturalne. Wydatków na energię elektryczną,oświetlenie jest zdecydowanie największe, a modernizacja obiektu na diody LED to jedna z najmądrzejszych inwestycji, jakie możesz zrobić. Aby uzyskać więcej informacji lub jeśli jesteś zainteresowany współpracą z certyfikowanym ekspertem od oświetlenia, proszęskontaktuj się z Fireflier Lighting. Możemy obsłużyć Twój projekt modernizacji LED od A do Z.