Strona główna > Aktualności > Treści

Wskazówki dotyczące zakupu lampy bakteriobójczej LED UVC

Jun 18, 2020

Buying-Guides-for-UVC-LED-Germicidal-Lamp

Jestem pewien, że zostaniesz „profesorem”Lampa bakteriobójcza LED UVCpo spędzeniu około 10 minut na przeczytaniu całej tej instrukcji. Powiem ci wszystko o lampach bakteriobójczych, które znam. Zaufaj mi, nigdy nie pożałujesz!

Część 1: Czy lampy LED mogą rzeczywiście zabić środek bakteriobójczy?

Tak. I ma najlepszy efekt spośród wszystkich technologii sterylizacji. Współczynnik bakteriobójczy może osiągnąć 99,999%.

Zasada działania bakteriobójczego UVC:

Po zastosowaniu promieni UVC do napromieniowania bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów, zniszcz strukturę molekularną DNA lub RNA w komórkach organizmów, powodując pękanie nici DNA i niszczenie kwasów nukleinowych i białek, powodując śmierć bakterii i śmierć komórek regeneracyjnych. Może osiągnąć wysoki efekt sterylizacji o szerokim spektrum działania.

Działanie bakteriobójcze może osiągnąć 99,999%. To jest fantastyczne. Technologia promieni UV ma najwyższe spektrum bakteriobójcze spośród wszystkich obecnych technologii dezynfekcji. Może zabijać wszystkie bakterie i wirusy z wysoką wydajnością.

Część 2: Czy lampa bakteriobójcza UVC-LED szkodzi ludzkiemu ciału?

Czy muszę nosić okulary?

Przez długi czas wystawiony na działanie promieni UV może być szkodliwy dla oczu, ale jest bezpieczny dla skóry bez napromieniowania przez długi czas.

O mocy projektowej naszej lampy bakteriobójczej wynosi 4 W. W celu zapewnienia długiej żywotności celowo zmniejszamy prąd, aby uzyskać rzeczywistą moc 2,4 W, niezbyt wysoką, aby zwiększyć możliwe ryzyko, lub zbyt małą, aby zakończyć sterylizację w krótkim czasie. Bezpiecznie jest trzymać lampę bakteriobójczą i oczy w odpowiedniej odległości (GG> 20 cm).

Poza tym zaprojektowaliśmy bezpieczne wykrywanie grawitacji, aby korzystanie z niego było bezpieczniejsze.

Zgodnie z sugestią SGS lepiej używać okularów podczas używania lampy bakteriobójczej. Chociaż uraz może nie być odczuwalny bezpośrednio, lepiej jest unikać ryzyka, które może odkryć po wielu latach użytkowania.

Część 3: Jak wybrać świetną lampę bakteriobójczą LED UVC

To pytanie profesjonalne, ale także najważniejsze.

Po pierwsze, musisz wiedzieć, ile prawdziwych koralików UVC-LED ma zakupiony produkt, potwierdzając, że jeśli ma jakieś fałszywe koraliki led. UVA, UVB i UVC są nazywane promieniami ultrafioletowymi, ale tylko promienie UVC o długości fali między 200-280 nm są ważne do celów bakteriobójczych.

Po drugie, doskonała lampa bakteriobójcza powinna mieć bezpieczną konstrukcję i akcesoria, takie jak włączenie za pomocą długiego naciśnięcia, zabezpieczenie przed dziećmi, bezpieczny czujnik grawitacji lub okulary przeciw promieniowaniu UV. W przeciwnym razie może być niebezpieczny w użyciu.

Poza tym powierzchnia napromieniania powinna być wystarczająco mądra na około 15-20 cm, aby bakteriobójczo działała na dużym obszarze, spędzając mniej czasu i łatwo ją przenosić.

WNIOSEK:

1. Jest niezgodny, jeśli liczba perełek lampy UVC nie jest wystarczająca, a efekt sterylizacji nie jest gwarantowany.

2. Jest niezgodny, jeśli nie ma bezpiecznego projektu lub konfiguracji i jest niebezpieczny w użyciu.

3. Jeśli przenośna lampa bakteriobójcza UVC LED z małą powierzchnią do napromieniania nadaje się tylko do bakteriobójczego działania na małe przedmioty, takie jak klucze lub pomadki, duże przedmioty, takie jak ubrania, poduszki lub umywalki, zajmą dużo czasu. Zalecamy zakup przenośnej lampy bakteriobójczej LED UVC o powierzchni napromieniowania 15 CM-20 CM.

Część 4: Jakie certyfikaty są zwykle wymagane w przypadku lamp bakteriobójczych z PVC-LED?

1. Raport z centrum wykrywania mikrobiologii w Guangdong.

2. Raport z badań mikrobiologicznych SGS

3. Certyfikat CE

4. Certyfikacja FCC

Część 5: Dlaczego lampa bakteriobójcza LED UVC jest droga?

Na przykład, jak nasz produkt. Lampa bakteriobójcza X10 LED UVC.

1. Koszt koralików lamp UVC LED jest wysoki, zwykle potrzeba 7-9 RMB dla małych marek w Chinach (nieznana jakość marki i nie jestem pewien bezpieczeństwa, więc nie jest zalecane) 10-15 RMB dla znanych marek. Nasze przenośne lampy bakteriobójcze mają 8 koralików lamp UVC LED; koszt stopki lampy osiąga 60-80 RMB (cena jest również inna w zależności od długości fali pojedynczej lub podwójnej). Powinniśmy wiedzieć, że koraliki lamp UVA mają zaledwie 2,5 RMB, a tradycyjne koraliki lamp bez żadnej funkcji tylko 0,02-0,04 RMB. Różnica w cenie i jakości jest niezwykle duża.

2. Bezpieczna konstrukcja lub konfiguracja, takie jak długie naciśnięcie otwartego, bezpieczne wykrywanie grawitacji i gogle przeciw promieniowaniu UV.

3. Aby spełnić wymóg oszczędności czasu, skonfigurowaliśmy funkcję szybkiego ładowania.

4. Aby pięknie i chronić koraliki lamp, dostosowujemy powierzchnię świetlną.

5. Aby nosić przy jednoczesnym zabezpieczeniu koralików lampy przed uszkodzeniem podczas przenoszenia, wyposażyliśmy się w flanelową torbę.

6. Opakowania muszą być racjonalnie zaprojektowane, które mają większą objętość i kosztują znacznie więcej niż zwykłe produkty.

7. Nasz produkt jest zaprojektowany z metalową rurką lampy, a pieczenie zakończone, wykazuje wartość i jest trwałe.

Uwaga:

Niektórzy przedsiębiorcy dla zysku po prostu używają UVA. Lub liczba koralików lamp ledowych nie wystarczy; brak projektu bezpieczeństwa; brak funkcji szybkiego ładowania; bez okularów; bez torby; tania plastikowa skorupa. Jest to niski koszt, niska wartość, a funkcja produktu nie może być pewna.

Część 6: Ile rodzajów lamp bakteriobójczych jest obecnie dostępnych na rynku?

Rynek dzieli się na lampy bakteriobójcze typu lampowego (lampa rtęciowa) i przenośną lampę bakteriobójczą UVCLED

1. Rurka lampy (lampa rtęciowa) Lampa sterylizacyjna ma wysoką moc, trwałą moc przenikania, ale ma również wysokie ryzyko bezpieczeństwa. Nadaje się do sterylizacji w przestrzeni kosmicznej. Kiedy lampa rtęciowa działa, ludzie muszą opuścić teren. Niezbędny czas sterylizacji wynosi około 30 minut, stosuje się na dużym obszarze, takim jak szpital.

2. Przenośna lampa bakteriobójcza UVC LED ma niską moc, krótką odległość bakteriobójczą i bezpieczeństwo, nadaje się do przenośnych środków bakteriobójczych. Zgodnie z ręcznymi wymogami ryzyko wynosi zero. Aby bakteriobójcze działanie w bliskiej odległości 1-3 cm, w krótkim czasie, w zasadzie spędzić 5-30 sekund, wtedy możesz ukończyć działanie bakteriobójcze, co jest lepsze w życiu domowym.

Część 7: Czy rynek bakteriobójczych lamp LED jest zaburzony?

Którą część konsumenci muszą zwrócić uwagę, aby zidentyfikować?

Jest to obecnie nieuporządkowany rynek. Przeprowadziliśmy kilka badań w Internecie i stwierdziliśmy, że duży procent produktów ma różne problemy. Większość sprzedawców nie ma specjalistycznej wiedzy. Prawie ponad 90% sprzedawców nie może odpowiedzieć na nasze pytanie profesjonalną wiedzą na temat lamp bakteriobójczych lub po prostu uniknąć tych pytań. Robią niepotrzebne rekomendacje i marketing, przez co ludzie mają wiele pytań na temat skuteczności środka bakteriobójczego.

Możesz ocenić, czy produkt jest doskonały.

1. Liczba koralików lamp UVC wystarczająca.

2. Marka układu UVC i koralika lampy powinna być niezawodna.

3. Konstrukcja bezpieczeństwa (jak konstrukcja wykrywająca grawitację. Zabezpieczenie przed dziećmi, długie naciśnięcie do otwarcia)

4. Obszar powierzchni napromieniowania powinien być rozsądny

5. Do paczki należy dołączyć gogle

6. Niezbędna certyfikacja w twoim kraju

7. Opakowanie powinno zawierać torbę transportową

8. Cała paczka powinna być idealna po wysyłce.

UVC LED Sanitizer accessories

Część 8Jak korzystać z przenośnej lampy bakteriobójczej LED, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom?

1. Zalecamy noszenie okularów podczas korzystania z niego

2. Wybierz przenośną lampę bakteriobójczą LED z inteligentnym czujnikiem grawitacyjnym

3. Zawsze zachowuj odległość między oczami a lampą podczas działania bakteriobójczego co najmniej GG> 20 cm

Część 9Jakiego rodzaju przenośna lampa bakteriobójcza LED jest niebezpieczna i nigdy nie powinna być używana?

Nigdy nie należy używać przenośnej lampy bakteriobójczej LED bez bezpiecznej konstrukcji, co stanowi duże ryzyko dla użytkownika (Bezpieczna konstrukcja, w tym inteligentna konstrukcja grawitacyjna, konstrukcja z długim naciśnięciem, zabezpieczenie przed dziećmi, gogle)

Część 10: Gdzie można zastosować przenośną lampę bakteriobójczą LED?

Jest wiele scenariuszy do użycia i jest to całkiem wygodne

Od poniedziałku do piątku: na samochód, biurko, klawiaturę, mysz, ekspresowe pudełko, telefon komórkowy, maskę, gotówkę itp.

Weekendumywalkamata do sofyzabawkiPucharstół jadalny, kuchniałazienka itp. do domu

Podróż służbowaumywalka, toaletaręcznikpoduszkakołdraPuchartermos

Trzymaj zarazki z dala od Ciebie w dowolnym miejscu i czasie

Część 11Czy maska ​​twarzowa N95 może być ponownie użyta po działaniu bakteriobójczym przez przenośną lampę bakteriobójczą UVC LED?

Dowód eksperymentalny, że bakteriobójczy N95 może powodować wysoką temperaturę, alkohol, promienie UVSkuteczność bakteriobójcza promieni UV dla N95 ponad 95%. W przypadku braku zapasów można użyć przenośnej lampy bakteriobójczej LED do N95, aby zamaskować środek bakteriobójczy i wielokrotne użycie.

Część 12: Czy przenośna lampa bakteriobójcza LED ma wpływ na skórę lub kolor torby?

Krótki czas na bakteriobójcze zaledwie kilkadziesiąt sekund. Dzięki temu nie wpłynie to na skórę ani kolor.

Część 13: Czy przenośna lampa bakteriobójcza LED może wpływać na użytkowanie telefonu lub jego wygląd?

Nie będzie, nawet nie trzeba się zamykać.

Część 14: Czy przenośna lampa bakteriobójcza LED wpłynie na kartę kredytową?

Absolutnie nie.

Część 15: Kobiety w ciąży mogą stosować lampę bakteriobójczą LED?

Przenośna lampa bakteriobójcza nie będzie szkodliwa dla kobiet w ciąży. Jest podobny do słońca.

Część 16Profesjonalna analiza wiedzy o lampie bakteriobójczej LED

1. Co to jest UVA, UVB, UVC LED?

UV LED Wavelength

UVA (długa fala)

Długość fali UVA wynosi 320–400 nm. Ma trwałą siłę przenikania, UVA może nawet przenikać przez szkło lub głębokie 9 stóp wody. UVA istnieje w dowolnym momencie w słoneczny dzień. Ponad 95% codziennej ekspozycji skóry to promieniowanie UVA.

Zastosowanie: służy do identyfikacji rudy, dekoracji scenicznej, kontroli pieniędzy itp. UVA bez działania bakteriobójczego.

UVB (średnia długość fali)

Długość fali wynosi 275–320 nm. Ma średni efekt penetracji.

Zastosowanie: lampa zdrowia UV, lampa wzrostu roślin. UVB bez działania bakteriobójczego

UVC (krótka długość fali)

Długość fali wynosi 200-275 nm. UVC nazywają także krótkofalowym bakteriobójczym promieniowaniem UV. Ma najsłabszą siłę penetrującą.

Zastosowanie: lampa bakteriobójcza UV emituje krótkofalowe światło UVC. Krótkofalówka UV jest szeroko stosowana w życiu domowym, ochronie bezpieczeństwa, szpitalach, systemach klimatyzacyjnych, szafach dezynfekcyjnych, urządzeniach do uzdatniania wody, dystrybutorach wody, oczyszczalniach ścieków, basenach, urządzeniach do przetwarzania i pakowania żywności, fabrykach żywności, fabrykach kosmetyków, mleczarni fabryki produktów, sterylizacja w takich miejscach jak winiarnie, fabryki napojów, piekarnie i chłodnie.

2. Jaki rodzaj promieni UV ma działanie bakteriobójcze?

Tylko UVC-LED o 240-280 nm może skutecznie bakteriobójczoinne UV jak UVA i UVB są nieważne.

3. Ile rodzajów koralików lamp UVC? Jakaś różnica?

UVC można podzielić na jedną i dwie długości fali. UVC o pojedynczej długości fali to czysty układ LED UVC o najlepszym działaniu bakteriobójczym. Ale czysty UVC nie jest widoczny. UVC o podwójnej długości fali to pakiet układu UVC LED i układu UVA LED, działanie bakteriobójcze jest nieco osłabione niż czyste UVC. Zaletą UVC o podwójnej długości fali jest to, że widzimy promienie UV, a jakość produktu jest lepsza.

4. Czy lampa bakteriobójcza UVC widzi światło w pracy?

Jeśli jest to UVC o pojedynczej długości fali, może obserwować tylko fioletowe światło na białym papierze i nie może zobaczyć go na obiekcie.

Jeśli jest to UV o podwójnej długości fali, w pracy widać fioletowe światło.

5. Co to jest dostępna odległość UVC LED i jaka jest bezpieczna odległość UVC LED.

Obecnie moc kulek lamp UVC LED wynosi 2 W, 1 W, 0,5 W, 0,2 W.

2 W i 1 W nadają się do szafkowych lamp bakteriobójczych lub samochodowych lamp bakteriobójczych. 0,5 W i 0,2 W idealnie nadają się do przenośnej lampy bakteriobójczej.

Wystarczająca odległość bakteriobójcza 2W kulek lamp UVC LED wynosi 1 m, 1 W to 0,5 m, 0,5 W to 0,3 m, a 0,2 W to 0,2 m.

Szybki środek bakteriobójczy należy kontrolować w ciągu 5 cm. Jeśli odległość bakteriobójcza przekroczy 5 cm, działanie bakteriobójcze UVC LED szybko zaniknie.

6. Nie znałem wcześniej lampy bakteriobójczej UVC LED.

Wcześniej koszt stopki lampy UVC LED wynosił 500-1 000 RMB. Wykorzystywali je w lotnictwie, wojsku, medycynie. Ze względu na wysoki koszt diod UVC nie weszły one na rynek konsumencki.

Teraz koszt koralików lamp UVC LED został dziesiątki razy zmniejszony i zaczął on wchodzić na rynek konsumencki.

Część 17: Cechy FIREFLIERRóżdżka sterylizatora UVC LED

1. Czy zaprojektowano Bezpieczeństwo?

Tak. Naciśnij długo 3 sekundy, aby włączyć. Inteligentna konstrukcja z wykrywaniem grawitacji. Zalecamy noszenie okularów podczas użytkowania.

2.Jakie akcesoria mają nasze lampy bakteriobójcze?

Przenośna lampa bakteriobójcza UVC LED * 1; Okulary przeciw promieniowaniu UV * 1 (UV400, certyfikat CE);

Torba flanelowa * 1; Kabel ładujący * 1

3. Ile ilości dostosować LOGO i kod kreskowy.

Nawet tylko małe zamówienie na 100 sztuk, klient dostarcza logo i kod kreskowy, możemy etykietować klienta.

Zapewnij wygodę klientom i oszczędzaj na opłatach.

Część 16: Jakie są zalety naszych produktów w porównaniu z podobnymi produktami?

(1) Jesteśmy profesjonalną fabryką LED od 10 lat. Zapewniamy ODM, profesjonalne rozwiązania OEM dla Panasonic, Home Depot, Amazon, Berman.

(2) Nasze produkty posiadają patenty na wygląd i patenty na projekty w USA

(3) Nasze produkty obejmują certyfikację FCC, certyfikat CE, raport SGS, certyfikat Guangdong Microbiology, certyfikat ERP / REACH.

(4) Materiał metalowy, pieczenie zakończone.

(5) 8 szt. Koralików lamp UVC LED.

(6) Inteligentne wykrywanie grawitacji. To konstrukcja bezpieczeństwa

(7) Naciśnij i przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć. Unikaj przypadkowego kontaktu i łatwego otwierania przez dziecko.

(8) Gogle anty-UV * 1 (UV400, certyfikat UE CE)

(9) Flanelowa torba. Łatwy do noszenia.

(10) Użyj 5-6 godzin na jednym ładowaniu

Część 17: Kontynuacja planu produktu.

Inne produkty bakteriobójcze są nadal w fazie projektowania i powinny zostać wprowadzone na rynek za dwa miesiące.

Planujemy wprowadzić lampy bakteriobójcze LED UVC do telefonów komórkowych.

Lampa bakteriobójcza UVC LED dla kobiet (X50, uruchomiony już w czerwcu 2020 r.)

Oświetlenie szafki LED UVC

Codzienne pudełko bakteriobójcze UVC LED (może sterylizować wszystkie małe przedmioty)