Strona główna > Aktualności > Treści

Rozwój branży LED o strategicznym znaczeniu

Feb 14, 2017

Oświetlenie LED (light emitting diode LED) jest nowe półprzewodnikowe źródła światła wysokiej efektywności, oszczędność energii, ochronę środowiska naturalnego i długie życie i inne zalety. Restrukturyzacji przemysłu oświetlenia świata i wzrost pojawiających się Przemysł półprzewodników oświetlenie, stał się fakt bezsporny. Półprzewodnikowe oświetlenie, z jego szerokiego stosowania technologii i produktów, jest uważany za XXI wieku, jeden z najbardziej obiecujących dziedzinach high-tech.

O obecne oświetlenie półprzewodnikowe z telefonów komórkowych, Kupczyć sygnałem, wyświetlacz, ozdoba pejzaż, takich jak specjalne oświetlenie, wpisanych komputerów, telewizorów i innych LCDbacklight, stał się współczesnym społeczeństwem informacyjnym "wypolerować" niezbędne komponenty.

Dojrzałe reflektory samochodowe, w szczególności aby przyspieszyć proces urbanizacji w Chinach, budowa infrastruktury publicznej funkcjonalność takich jak oświetlenie uliczne i sztucznym, zapewni ogromny rynek dla półprzewodników Lightingindustry i możliwości rozwoju.

Ponadto rolnych, medycznych i wielu innych rynków wschodzących również opracowany. 5-10 lat, w przyszłości może powstały prawie 100 miliardów dolarów w rynku aplikacji oświetlenia na całym świecie półprzewodników, oczekuje się inny przemysł bilionów.