Strona główna > Aktualności > Treści

LED Flood światła LED Flood światła, diody LED górnictwa, aby Energy Saving bardziej skąpy

Feb 14, 2017

Nasze produkty oświetleniowe są produkcji i zużycia prądu, oświetlenie stanowi około 13% zużycie energii elektrycznej przez całe społeczeństwo. Wraz z postępu społecznego, ludzi świadomości oszczędności energii i wyższe i lampy energooszczędne LED przez konsumentów w każdym wieku zawiera LED flood światła, diody LED górnictwa, powodzi światła, diody LED roślin i wiele innych gatunków.

W porównaniu z tradycyjnym oświetleniem, mają wysoki współczynnik bezpieczeństwa, małym ogniu, niskie zużycie energii, długie życie, dobry kolor, szybkość reakcji, nie Flash częstotliwości, aby nie bolą oczy, cienkie, krótkie i inne znaczące korzyści. Jeśli Zamień wszystkie 1,4 mld w wykorzystanie żarówki LED powodzi światła, LED powodzi światła, wyszukiwania diody LED, diody LED roślin, gdy będziesz może być oszczędności 48 miliardów-kWh rocznie.

Niektórzy eksperci twierdzą: LED jako globalnym wyścigu do opracowania nowych branż znaczenie strategiczne, stają się w czasach kryzysu ułatwienia przemysłowej transformacji i modernizacji, nowe silniki promować oszczędność energii i emisji redukcji.

Dzięki technologii LED w stale uaktualnienia i koszty stale spadła, Źródło światła LED głosowali, Źródło światła LED Pan, lamp górniczych LED, Lampa LED fabryki, w krajobrazie miasta, oświetlenie, i oświetlenie dekoracyjne i niewielki rozmiar podświetlenia zakresu stosowania ma do dojrzałości; w duży rozmiar podświetlenia pola i dużym ekranie wyświetlane pole ma do szybkiego rozwoju wzrostu okres; oświetlenie ogólne produkty jest okresu przywozu do szybkiego rozwoju okresu wzrostu.