Strona główna > Aktualności > Treści

Iluminacja LED A krótkie wprowadzenie i funkcje

Feb 14, 2017

Reflektor LED przy użyciu oświetlenia powodzi światła, elewacji budynków jest jednym z ważnych metod wynalazek i upiększyć krajobraz miejski. Ta metoda oświetlenie nie tylko urzędów rozjaśnić fasada budynku, przechodzącej przez staranne zaplanowanie oświetlenia planistów również można wymyślać pokusa więcej niż dzień poruszania zorganizowany, familiarnej i wybitnych cech budynku. LED flood światła jest punkt światła, który może zabłysnąć równomiernie do wszystkich zakątków, jej błyszczący skali może być dowolnie dostosować, w scenach się jako ilustracja regularne ośmiościan.

Ale powódź oświetlenie jest tylko jeden sposób oświetlenia budynków, bynajmniej nie jest theonly, nigdy nie wyciąg oświetlenia elewacji nie należeć do powodzi oświetlenie, oświetlenia elewacji nie jest równa reflektorów. Reflektory budynki powinny mieć następujące dwa warunki: po pierwsze: według shouldhave wygląd budynku pewnego odbicia. Iluminacja jest lampa projekcji światła świeci na zewnątrz budynków, przez jego odbicie, ludzie widzą jasność od pojawienia się na kierunku dochodzenia. Po drugie: zgodnie z thereflective jakości wygląd budynku najlepiej jest rozproszonych, trzeba przynajmniej rozproszone odbicia, różnych wygląd będzie odzwierciedlać światła i lekkość wygląd czy notreflect, których sytuacja jest odbicie różnych, kierunkowe, można zasadniczo podzielić na trzy odbicia rozproszone i rozproszone.

Mało prądu, wzrost temperatury światła LED powodzi nie jest oczywiste. Jeśli temperatura otoczenia jest wyższa, LED reflektor główny fali będzie przesunięcie ku czerwieni i jasność będzie być zmniejszone, słabe światło jednolitości i spójności. Wzrost temperatury na specjalne dot-matrix, duży ekran LED iluminacja niezawodności, stabilności jest bardziej oczywista. Plan rozpraszanie ciepła jest kluczowe. Reflektory halogenowe z świecące się obiekty równo w alldirections, przez analogię żarówki i świece najlepiej jednak określonego punktu. Lightscan powodzi umieścić w dowolnym miejscu w scenie. Na przykład mogą być umieszczone w aparacie poza skalę lub obiektów wewnątrz. Cosco interwał przy użyciu wielu różnych kolorów na scenie powodzi jest bardzo powszechne. Iluminacja może projekt ciemności i mixedmodels. Bo reflektory świecą na większą skalę, Naświetlacze shine jest bardzo proste do odgadnięcia i światło ma wiele adiuwant użycie, na przykład światła powodzi placednear orientacji obiektu wygląd, obiekt wygląda jaśniejsze światło.

Temperatura koloru iluminacja LED mogą być wrażliwe wyborów między 4000-7000K, indeks obrazu do 80 procent, kolor światła lampy jest bliżej do naturalnego światła. LED oprawa wydajności jest wysoka, o 90% LED oświetlenie spójne punkt widokowy z blasku lampy viewpoint, oświetlenie większość światła świeci się bezpośrednio do wyznaczonego obszaru, led, tylko niewielka część jest odbite, tak więc wyższe wykorzystanie światła. Lampy LED nie zwlekaj start wątpliwości mogą być połączone w dowolnym momencie, w dowolnym czasie, można łatwo zakończyć inteligentnych energooszczędnych formantów.