Strona główna > Aktualności > Treści

Dioda LED Street 6 wymagane elementy

Feb 14, 2017

(1) Oszczędzanie energii i niskie bieżące charakterystyczne dla wysokiej jasności. Jak przy użyciu lampy LED lampy LED musi mieć niskie napięcie, funkcje bieżącego, Wysoka jasność, zapewnienia, że stosowane w prawidłowy sposób, wysoką wydajność i oszczędność energii.

(2) nowe zielone światło, blask Źródło zimnego światła LED emituje nie szkodliwych substancji w thesmall, brak promieniowania używane. LED jest lepsze dla środowiska, bez światła ultrafioletowego i podczerwonego w spektrum i recyklingu odpadów, wolne od zanieczyszczenia rtęcią są bezpieczne w dotyku, jest typowe dla zielone oświetlenie.

(3) długie życie. Oświetlenie uliczne LED ze względu na dalsze korzystanie podczas wymiany jest też więcej kłopotów, aby wymagać wymiany objętości, więc chodź po wybraniu i długo lifeare również ważne czynniki.

(4) strukturze oświetlenia. Oświetlenie LED zrewolucjonizuje konstrukcji oświetleniowych, w zależności od różnych wymagań, struktury światła LED w warunkach zwiększonego początkowej jasności, ziem rzadkich ponownie po zwiększeniu jasności, ulepszone soczewki optyczne, jego jasność wzrasta ponownie. LED składa się z hermetyzowane epoksydowa półprzewodnikowe źródła światła, jego struktura nie jest łatwo uszkodzone części, takie jak włókna glassbulb, jest solidna konstrukcja i dlatego może wytrzymać wstrząsy, bez beingdamaged.

(5) kolor czystego, światła i koloru. Jak przy użyciu lampy LED lampy musi jasny kolor proste, nie wymaga zbyt dużo hałasu przy zachowaniu oświetlenia musi się również do zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

(6) bezpieczeństwa. Przy użyciu niskiego napięcia driven Źródło światła LED, bez zanieczyszczeń i nostrobe zasilanie 50Hz AC, stabilność oświetlenia nie długości fal UV-b, oddawania barw Ra prawie 100 5000K kolor temperatury, temperaturę 5500K kolorów najbliżej do źródła światła zimnego Sun. jest małym ogniu nie ma promieniowania cieplnego i precyzyjnej kontroli światła- i beamangle, jasny kolor i miękkie, nieoślepiające i rtęci może zaszkodzić lightsubstance uliczne LED, takich jak sód.