Strona główna > Aktualności > Treści

Światowe napięcie wejściowe LED High Bay Light

Aug 31, 2018

Przed zamówieniem diod LED High Bay Lights , oprócz temperatury barwowej, mocy, kąta wiązki, jest jeden czynnik, który jest ignorowany przez większość klientów - napięcie wejściowe. Nawet obecnie sterowniki LED High Bay Light są projektowane z szerokim zakresem wejściowym od 100-240 V, wciąż istnieją obszary, w których potrzebne jest inne napięcie. Na przykład klienci z Ameryki będą zwykle prosić o AC277V, a klienci z Kanady będą czasem prosić o AC347V lub AC480V. W takich warunkach bardzo ważne jest potwierdzenie napięcia wejściowego przed zamówieniem diod LED High Bay Lamps. W przeciwnym razie lampa High Bay wkrótce się przepali, jeśli sterownik nie będzie kompatybilny z napięciem wejściowym.

W przypadku AC277V, obecnie większość sterowników UFO LED High Bay Light dostarcza zakres wejściowy AC100-277V lub AC90-305V dla rynku północnoamerykańskiego. Istnieje kilka popularnych marek używanych na rynku: Meanwell, Philips, Inventronics, Sosen, Moso. Wszystkie oferują szeroki zakres napięcia wejściowego AC90-305V dla świateł LED UFO High Bay i oferowana jest co najmniej 5-letnia gwarancja.

Jednak biorąc pod uwagę koszty, możesz poprosić o sterownik średniego poziomu, który zwykle nazywamy je sterownikiem CE (certyfikat CE). Początkowa wydajność nie różni się tak bardzo od słynnego sterownika. Po długim okresie, powiedzmy 2 lata lub 3 lata, wystąpi oczywista różnica w wydajności kierowcy. Możesz go znaleźć na podstawie porównania jasności świateł High Bay. Tak zwani kierowcy CE zazwyczaj udzielają gwarancji na 3-5 lat.

Te słynne sterowniki i sterowniki CE mogą spełnić wymagania większości klientów. Wciąż jednak istnieją rynki, na których pojawiają się produkty o niskiej jakości. Dlatego te niecertyfikowane sterowniki są wykorzystywane najczęściej na tych rynkach. Większość z nich to nie izolowane przetworniki i zapewniają tylko wąski zakres napięcia wejściowego, taki jak AC100-120v lub AC200-240V. Musisz zachować ostrożność z napięciem wejściowym przed złożeniem zamówienia. Aby obniżyć koszty, niektórzy dostawcy LED High Bay Light oferują nawet produkty DOB (Driver on board), których jakość również jest trudna.

Jeśli chodzi o diody LED High Bay Light o napięciu wejściowym 347 V lub 480 V, jest to zwykle zadawane przez klientów z rynku kanadyjskiego. Istnieje niewielu dostawców sterowników dostarczających takie sterowniki wysokiego napięcia. Najbardziej popularną marką jest seria Meanwell HVG. Sterownik Meanwell HVG zapewnia napięcie wejściowe AC180-528V i 5-letnią gwarancję. Jest on również zalecany przez naszą fabrykę, jeśli potrzebujesz zasilacza napięciowego 347V lub 480V. Drugim polecanym przez nas sterownikiem jest również sterownik Sosen, który zapewnia również AC180-528V, a jego koszt jest niższy, a jakość również wysoka.

Fireflier Lighting, jako producent skupiający się na rozwiązaniach LED Factory Lighting, używamy tylko najwyższej jakości sterowników dla wszystkich naszych LED High Bay Lights. Nasze korony UFO LED High Bay Light i Ripple UFO Led High Bay Lights są adoptowane przez sterownik Meanwell lub Sosen. Jeśli potrzebujesz tego z instalacją Hook , to sterownik Moso zostanie przyjęty. Nasze światło LED High Bay LED Titan zostało przyjęte ze sterownikiem Inventronics. Wszystkie są objęte długą gwarancją na 5 lat.

Korona UFO LED High Bay Light:

Wbudowany czujnik UFO LED High Bay Light

Ripple UFO Led High Bay Lights

Ripple-UFO-Led-high-bay-light-120W

Hook Type Ripple UFO LED High Bay Light:

Oświetlenie LED High bay 150w haczyk

Titan UFO LED High Bay Light

Oświetlenie LED o mocy 300 W.

Ripple UFO LED High Bay Light z AC347V lub AC480V

Sterownik Meanwell HVG:

Jeśli nie jesteś pewien, którego sterownika powinieneś użyć, skontaktuj się z nami, aby uzyskać rozwiązanie! Dziękuję za lekturę!