Strona główna > Aktualności > Treści

Ultra-wydajne lampy UFO LED High Bay

Aug 16, 2017

Zastanawiałeś się nad ulepszeniem z hutnictwa metalowego hutniczego lub innych wysokojakościowych reflektorów HID na lampki LED, ale oszczędność energii nie była wystarczająco duża, aby zapoczątkować działanie? Mamy dla Ciebie nowiny

Fireflier zaprojektował teraz ultra-wydajne lampy UFO LED, które wytwarzają 150 lumenów na Watt. Oznacza to jaśniejsze światła nawet przy niższych mocach. Nasze najnowsze lampy z wysokiej jakości lampy o mocy 100 watowe , na przykład, dostarczają wystarczająco dużo światła (15 000 lumenów), aby zastąpić lampy halogenkowe o mocy od 300 do 400 W. To do 75% redukcji zużycia energii elektrycznej, co czyni go najbardziej wydajnym światłem 100W na rynku.

Nasze oprawy oświetleniowe LED o wysokich parametrach 200 W o mocy wyjściowej wynoszą 30 000 lumenów lub wystarczające do wymiany lampy halogenkowej o mocy 700 W.

Oprócz oszczędności energii, oświetlenie LED zachowuje swoją jasność w taki sposób, że halogenek metalu i inne opcje HID nie. Z lampami metalohalogenkowymi można spodziewać się utraty około 30% jasności światła w ciągu roku lub dwóch lat. Dzieje się to stopniowo, więc nie jest zauważane, jak dmuchana lampa będzie, ale mimo to powoduje zmęczenie oczu dla swoich pracowników i sprawia, że Twój obiekt wydaje się bardziej surowy.

Z drugiej strony, utrzymanie strumienia świetlnego LED jest bliżej 95%, co oznacza, że żywotność lampy jest widoczna tylko o około 5% spadku jasności.