Strona główna > Aktualności > Treści

Co to są diody LED do kukurydzy i jak ich używamy?

Aug 19, 2020

led-corn-bulb-2200k

Co to są diody LED do kukurydzy?

Żarówki kukurydziane to żarówki LED nazwane tak ze względu na ich podobieństwo do kolb kukurydzy. Z długim kształtem i chipami LED przymocowanymi pionowo w dół korpusu metalowego korpusu, przypominają kukurydzę. Jednak kształt i konstrukcja jak kukurydza są celowe. Aby emitować ciepło. Dzięki długiemu korpusowi i dużej powierzchni ciepło z każdego chipa LED ma więcej miejsca na rozproszenie ciepła. Mogą nie mieć gładkiej stylistyki żarówek z przeszłości, ale nie pozwól, aby ich wygląd Cię zniechęcił: te żarówki LED emitują niezwykle jasne światło przy bardzo niewielkim poborze mocy i działają nawet sześć razy dłużej niż starsze żarówki, do których jesteś przyzwyczajony, co oznacza mniejszą liczbę wymian w przyszłości.

Dlaczego wybieraćOświetlenie LEDCorn?

Powodów jest wieleŚwiatła LED kukurydzysą teraz popularnymi opcjami oświetlenia zewnętrznego, więc omówimy główne czynniki.

  1. Energooszczędny wzmacniacz GG; Jasny: Lampy kukurydziane LED są nowoczesnym zamiennikiem zewnętrznych lamp metalohalogenkowych lub HPS. Mogą zastąpić nawet 250-400 watów, zużywając tylko 60-150 watów. Ze względu na fakt, że ich strumień świetlny jest tak duży, że zużywa tak mało energii, są fantastyczną opcją oświetlenia zewnętrznego. Szczególnie w przypadku małych, średnich i dużych projektów.

  2. Łatwa instalacja: Żarówki LED kukurydza są dostarczane z podstawami E39 / E40 i adapterami E26 / E27. Oznacza to, że można je wkręcić i zainstalować w dowolnej oprawie oświetleniowej, wewnątrz lub na zewnątrz.

  3. Dłuższa żywotność: W porównaniu do metalohalogenków i HPS koszty utrzymania są bardzo niskie i trwają znacznie dłużej. Dłuższa żywotność lamp LED Corn sprawia, że ​​świetnie nadają się do projektów oświetlenia ulicznego, ponieważ mogą wytwarzać światło 360 stopni przez wiele lat!

Jedną z największych zalet lampy kukurydzianej jest to, że pozwala ona na modernizację opraw oświetleniowych typu low-bay, high bay lub outdoor na LED bez konieczności wymiany i wyrzucenia istniejących opraw. Po prostu omiń statecznik każdego urządzenia i wkręć nowe, energooszczędne światła kukurydziane - włącz ponownie zasilanie i wow.

Zastosowania światła LED kukurydzy, gdzie mogą być używane?

W przypadku rozwiązań oświetleniowych Żarówki LED kukurydza są preferowane w każdym scenariuszu wymagającym dużej mocy lumenów i szerokiego pokrycia. Ze względu na swoją strukturę i sposób, w jaki mają chipy LED na całym korpusie lampy, wytwarzają jasne, szerokie belki pokrywające. Światło z lamp kukurydzy ma zwykle ciepłobiałą temperaturę 3000 K, naturalną biel 4000 K, światło dzienne 5000 K lub zimną biel 6000 K. Zastosowanie ich do zapewnienia wyraźnego widzenia na zewnątrz w nocy lub do oświetlania obszaru wymagającego oświetlenia zadaniowego. Szerokie oświetlenie ogólne lub jasne oświetlenie zadaniowe to dwa najczęstsze zastosowania lamp LED do kukurydzy.

Application of IP65 LED Corn Bulb

Jaki jest strumień świetlny?

Znajomośćstrumień świetlnyLED Corn Light, na które patrzysz, jest ważne podczas wymiany starej żarówki, ponieważ chcesz, aby nowa żarówka LED była tak samo jasna, a nawet jaśniejsza niż to, co masz obecnie. Zwykle starsze żarówki, na przykład metalohalogenkowe, zużywają większe ilości energii i generują wyższy rachunek za prąd, a wszystko to szybko redukuje wytwarzane światło w godzinach nadliczbowych. Przechodząc na diody LED Corn Lights, będziesz zużywać bardzo niską moc, dzięki czemu zachowasz swojeniskie koszty energii elektrycznej.

Zawsze pamiętaj, że przechodząc na LED, oprzyj swoje porównania na skuteczności światła kukurydzy LED, a nie tylko na mocy i lumenach.

Co może zapewnić Fireflier w zakresie rozwiązania z cebul kukurydzy?

Obecnie mamy dwa rozwiązania, jedno jestŻarówka LED kukurydzy IP64z zakresem mocy od 27W do 120W (130LPW), a drugi toŻarówka kukurydziana LED IP65z zakresem mocy od 10W do 200W (125LPW). Klienci mogą wybrać jeden z nich na podstawie ich rzeczywistego zapotrzebowania.

non flickering LED Corn bulb 80W


Jakie są ich oceny i czy istnieje gwarancja?

Żarówki FIREFLIER LED Corn są przystosowane do użytku w całkowicie zamkniętych oprawach, a także do użytku w otwartych oprawach ze względu na ich stopień ochrony IP. Posiadanie lampy kukurydzianej LED o stopniu ochrony IP64 / IP65 oznacza, że ​​może wytrzymać kurz, owady i pośrednią wodę, jednak nie może mieć bezpośredniego kontaktu z tymi elementami. W większości zastosowań oprawy z lampą kukurydzianą są zaprojektowane tak, aby chronić żarówkę i nie powodują problemów, ale zawsze są alternatywne produkty, jeśli nie możesz uniknąć kontaktu z wodą, po prostu zapytaj!

Daje nam w ten sposób gwarancję producenta, którą najbardziej wiarygodne firmy zaoferują i bez problemu zostaną z tyłu. FIREFLIER oferuje5 lat nieograniczonej gwarancjina wszystkich ich LED Corn Lights i mająbezproblemowy proces. W przypadku jakichkolwiek problemów z jednym z produktów FIREFLIER, prosimy o kontakt z nami, ponieważ nasz zespół gwarancyjny jest tutaj, aby pomóc!

Pytania lub komentarze? Zawsze mamy uszy otwarte na wszelkie nowe uwagi i sugestie, ponieważ lubimy uczyć się od innych i dzielić się wiedzą. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać bezpłatną wycenę dowolnego projektu lub po prostu wnieść jakiś wkład, 86-130-8886-9086 lubinfo@fireflier.com.