Strona główna > Aktualności > Treści

Dlaczego nasze UFO Led High Bay światła jest tak popularny?

Sep 07, 2017

Fireflier oświetlenie jest profesjonalne oświetlenie designerandmanufacturer led światła przemysłowych. LED High Bay światła są światła, które najbardziej popularne na rynku z naszym bogatym doświadczeniem w dziedzinie oświetlenia fabryki. Wykonaliśmy tysiące oświetlenie projekty dla naszych klientów na całym świecie. Aby spełnić wymagania naszych klientów, Zaprojektowaliśmy wysokiej zatok różnych typów, w tymLiniowe LED High Bay światłaUFO Led High Bay światłaModuł LED High Bay światła,E40 LED High Bay światłaBell typu LED High Bay światła. Poza tym zaprojektowaliśmy różne funkcje dla naszego wysokiego składowania w oparciu o nasze potrzeby klientów, takich jak awaryjnych, przyciemnianie, z czujnika, z uchwytem, z różnych kolorów i tak dalej.

Tym razem chcemy podzielić się z wami nasze najbardziej popularne typu LED High Bay światła –UFO LED High Bay światła, sprawdźmy, co zrobiliśmy dla tego UFO LED High Bay światła.

Unikalna konstrukcja wysoką przepuszczalnością światła anti glare soczewki:

Biały lub czarny kolor wykończenia jest opcjonalne:

Kolor pierścienia centrum można dostosować:

colorful ufo led high bay light

Nasze UFO LED High bay światła może być z czujnikiem sensorandDaylight kuchenka mikrofalowa:

UFO LED High Bay światła ze wspornikiem można zainstalować na ścianie lub maszcie:

UFO LED High Bay z pokrywą do centrum handlowego lub fabryki oświetlenia:

led-high-bay-light-with-pc-cover

UFO LED High Bay z E40 podstawę bezpośredni zamiennik konwencjonalne światła:

Poza tym opracowaliśmy również awaryjne modelu, modelu ściemniania 1-10V, 347V i 480 v napięcie wejściowe modelu i tak dalej. Jeśli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej, proszęSkontaktuj się z namiwkrótce.