Strona główna > Aktualności > Treści

Dlaczego projektujemy 300W 400W 400W UFO High Bay Light?

Dec 15, 2017

Światło LED UFO High Bay Light staje się coraz popularniejsze na światowym rynku oświetleniowym dzięki kompaktowej i wodoodpornej konstrukcji, dużej wydajności świetlnej, zmiennej instalacji i wielu funkcjom opcjonalnym. Istnieją tysiące producentów produkujących osprzęt UFO LED High Bay w Chinach. Jednak niewielu dostawców LED High Bay projektuje high power UFO LED High Bay o mocy ponad 240W. Prawie wszyscy dostawcy produkują tylko światła LED UFO o mocy od 60W do 240W. Oto pytanie: dla ponad 15 metrów wysokości budynków, jakiej mocy powinniśmy użyć? 240W UFO High Bay Light wydaje się po prostu zaspokoić popyt, jeśli używamy do tego kąta promieniowania 60 stopni. A co powiesz na dużo wyższe budynki? Na przykład 20 metrów, 30 metrów? Musi to być 300W lub więcej. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy UFO LED High Bay o mocy 300W 400W i 480W . Oczywiście budynki (magazyn, fabryka itp.) Wyższe niż 15 metrów to znacznie mniej na rynku. Jest to jeden z powodów, dla których niewielu dostawców projektuje wysokiej mocy oświetlenie LED High Bay UFO o mocy 240W. Innym powodem jest to, że chłodzenie cieplne jest dość trudne do rozwiązania dzięki kompaktowej konstrukcji i mocnym diodom LED. Ale w końcu to robimy. Jako profesjonalny producent, skupiający się na LED High Bay Lights, staramy się jak najlepiej spełnić wymagania różnych klientów.

Jak to wygląda? Poniżej znajduje się zdjęcie, które możesz udostępnić:

Oświetlenie LED o mocy 300 W.

Nazywamy to serią UFO UFO High Bay Light . Mocna konstrukcja i doskonałe parametry sprawiają, że jest bardzo atrakcyjny na rynku oświetlenia przemysłowego. Dzięki naszemu unikatowemu systemowi wentylacji tylnej oraz opatentowanemu, ultra cichemu chłodzeniu wentylatora, światło LED High Bay Light Titan utrzymuje dobrą temperaturę nawet po długim czasie pracy. Poniżej znajduje się nasz test temperatury dla tego LED High Bay 400W :

w teście temperatury w miejscu

Z powyższego wyniku testu wynika, że ​​najwyższy nie przekracza 70 stopni, nawet po 500 minutach pracy. Działa jeszcze lepiej niż na niższej mocy UFO LED High Bay Light na rynku.

Wynik testu temperatury jest przyjemny. A co powiesz na efektywność lumenów dla tego potężnego UFO LED High Bay Light?

Wydajność lumenów 300W ufo led High BAY

Możemy łatwo uzyskać odpowiedź z powyższego wyniku testu LM79. To jest 135 LM / W. Co oznacza, że światło LED High Bay o mocy 400 W może osiągnąć 54 000 lumenów, co jest wystarczające do zastąpienia lampy metalohalogenkowej o mocy 1000W lub lampy HPS. Jeśli szukasz lampy metalohalogenkowej o mocy 1000W, musisz spróbować tego światła!

Kolejnym czynnikiem, o który martwi się większość klientów, jest sterownik. Teraz możesz o tym zapomnieć. Ponieważ używamy wysokiej jakości i znanej marki: Inventronics Driver. W każdej lampie Titan UFO LED High Bay znajdują się dwa sterowniki, które zapewniają, że każda dioda działa dobrze i utrzymuje lepszą temperaturę.

Test sterownika Inventronics

Powyższy test sterownika mówi nam, że czas życia sterownika Inventronics może wynosić 95 000 godzin przy 220 V i 80% przy obciążeniu w temperaturze 70 ℃. 95 000 godzin oznacza 11 lat !!! Czy nadal martwisz się o jakość naszego Titan UFO LED High Bay Light ?

Podsumowując, oświetlenie Fireflier zawsze stawia na jakość. Będziesz szczęśliwy, współpracując z nami!

Test starzenia 400W UFO High Bay Light